19.11.
DANAS

min
max

°C
°C

20.11.
SUTRA

min
max

°C
°C

Komisije 2017-2021.g.

Ustroj


            Komisija za vatrogasnu mladež:

  • Branko Gudasić 
  • Mladen Paušić
  • Anđelko Misir
  • Matija Bedeniković
  • Damir Laić

            Komisija za odlikovanja i priznanja:

  • Josip Zlatunić
  • Ivan Tolj    
  • Josip Turković

            Komisija za informativno- promidžbenu djelatnost:

  • Ivana Marić
  • Ksenija Begović     
  • Tatjana Čumpek                                                                                                                                                                                                                                                                                          Komisija za vatrogasnu opremu i tehniku :      
  • Darinko Kos     
  • Franjo Slaćanin
  • Mladen Žilić                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Komisija za osposobljavanje i usavršavanje:      
  • Robert Hranilović  
  • Davor Kekić 
  • Željko Puškarić
  • Denis Buturajac  
  • Darko Biličić 
  • Marijan Pleskina                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Komisija za preventivu i analitiku:      
  • Ivica Čujko  
  • Ivan Luketić 
  • Branko Radojević                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Komisija za informatizaciju:     
  • Davor Hribljan  
  • Anton Božičević  
  • Ivan Čačković
  • Dražen Benić
  • Dubravko Jaglić                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Komisija za vatrogasna natjecanja:   
  • Željko Šafar
  • Marijan Babić
  • Marinko Turkalj
  • Damir Moguš
  • Tomislav Fundurulić
  • Klaudija Gatarić                                                                                                                                                                                                                                                                                                Komisija za istraživanje vatrogasne povjesti:     
  • Ivan Baić  
  • Franjo Kolić
  • Stjepan Dobrinić                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Komisija za pravna i statutarna pitanja:      
  • Odvjetnički ured (Rožman Oredić)  
  • Damir Vukić